Nowości
Mar 21

Możesz wszystko, musisz w to tylko uwierzyć

Skuteczne planowanie realizacji projektów to nie tylko zadanie teoretyczne, ale zadanie motywacyjne. Skupienie się na wizji ostatecznego celu nie przybliża nas co prawda w jego osiągnięciu, ale z pewnością powoduje wzrost motywacji do działania.

Ewa-Jarczewska-Gerc od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniem motywacji, zarządzaniem stresem i treningiem mentalnym. Według Jarczewskiej „chcieć to móc”. Prosty slogan trzeba jednak obwarować szeregiem zastrzeżeń. Bo sama wola tutaj nie wystarczy. Sukces jest możliwy dopiero po zaplanowaniu wszystkich działań, które nas do niego zaprowadzą, a następnie na ich konsekwentnej realizacji.

Użytkownicy TaskBeat otrzymują potężne narzędzie do planowania, które skupia się nie tylko na ułatwieniu planowania bieżącego, pojendynczego projektu, ale pozwala na zapanowanie nad całym uniwersum projektowym – tak w firmie, jak i życiu prywatnym każdego użytkownika. Dzięki odpowiedniej technologii, narzędzie sprawdza się w przypadku projektów posiadających proste etapy, jak w planowaniu przedsięwzięć składających się z setek etapów.